Jsou tisíce brýlí dost? Přijďte se na ně podívat

11.03.2018

Vážení a milí, prožila jsem krásný pracovní konec tohoto týdně a ráda bych se s vámi podělila o prožitky ze své pracovní cesty do Brna. Měla jsem tu čest pracovat jako členka komise pro výběr nejlepších optických produktů tohoto roku, a také jsem tam jela pro vás vybrat ty nejkrásnější novinky brýlí pro tento rok.

Optik Skryjová výstava Opta 2018, Optika v Opavě
O víkendu mi prošlo rukama určitě k tisícovce brýlí. Vybírala jsem z novinek a moderních trendů obruby, které věřím, že se vám budou líbit. Všechny nejkrásnější kusy jsou objednány a máte se opravdu na co těšit. Chcete se na ně přijít podívat k nám do optiky? Napište nám mail a pozveme vás. Mně se nejvíce líbily tyto

Hastag Opta2018 OptaoptikaSkryjová OptikaSKryjováOprava OptikaOpava
Jako členka hodnotící komise TOP OPTA při výstavě Opta 2018 jsem vybírala ty nejlepší exponáty představené na veletrhu. No, a nebylo to úplně snadné, museli jsme nejen vyhodnotit samotné “katalogové” informace o produktech, ale také si všechny osobně na stáncích dodavatelů prohlédnout a vyzkoušet. Nakonec jsme po 8hodinové práci celé komise, přeci jen vybrali to nejlepší, a za svým názorem si opravdu stojím.

Práce na Optě 2018 byla velice důležitá nejenom z pohledu nových produktů, nových technologií výroby brýlových čoček nebo nových vlastností kontaktních čoček.Absolvovala jsem mnoho schůzek a jednání, a domů se vracím s jistotou, , že naše optika vám může představit ty nejnovější módní trendy a zboží, které vám zpříjemní život. Některé z nich vám brzy ukážeme v optice i u nás tady na stránkách.

Moc se na vás těším, máme na jaro připravených mnoho novinek a akcí, které se vám budou líbit.
Hastag Opta2018 OptaoptikaSkryjová OptikaSKryjováOprava OptikaOpava